VOL-POL

zakładka-vol-pol_400

Ciężarowe Volvo znamy do ostatniej śrubki

Od samego początku naszej działalności, czyli od piętnastu lat, stawiamy na specjalizację. W pracy robimy wszystko, abyś wiedział, że kontaktujesz się z ludźmi kompetentnymi. Abyś poczuł, że wiemy, o czym z Tobą rozmawiamy. Nie przeglądamy mechanicznie katalogu części – znamy go na pamięć. Sprawdź, czym dokładnie się zajmujemy.

Jedna marka, kilku fachowców, dużo zaangażowania, mnóstwo części. Volvo i Małopolska? Podjedź do nas, zadzwoń albo napisz – potrzebne Ci komponenty pewnie już u nas są!

Przez piętnaście lat udało nam się nie tylko nabyć właściwą wiedzę i poznać wszelkie detale, pozwalające z dużą swobodą doradzać klientom w wyborze. Zbudowaliśmy także szeroką sieć kontaktów w całej Europie, dzięki której możemy zaopatrzyć Cię w odpowiednie części. A tych mamy na stanie niezwykle dużo – zobacz!

Wynajdujemy komponenty wzdłuż i wszerz kontynentu, po to, byś mógł później swoimi pojazdami pokonać tę samą drogę.

Do współpracy zapraszamy każdego potrzebującego części do Volvo ciężarowego – w Krakowie i nie tylko. Wysyłaliśmy już skrzynie biegów i kompletne silniki choćby do Szwecji, Rosji, Syrii, Jordanii, Libanu. Australijskie szosy przemierza zabytkowe Volvo F12 z 1979 roku, którego właściciel, kolekcjoner, odpowiednie elementy odnalazł dzięki nam.

Klienci chwalą nas przede wszystkim za szybką, konkretną, a co najważniejsze – fachową obsługę. Zawsze jesteśmy skłonni negocjować ceny!

VOL-POL – jedź, dokąd chcesz. Dzięki naszym częściom!